1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #356

Тема:
Како изгледа вашето компјутерско биро
 1. 24 Јануари 2019

  The_Witch_Hunter

  Practice makes perfect
  Мислења:
  798
  Допаѓања:
  1,647
  Поени од трофеи:
  255
 2. 19 Јануари 2019

  bLaCk AnArChY

  Gaining Experience, Машко, 32
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  180
  Поени од трофеи:
  90
 3. 19 Јануари 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  350
  Поени од трофеи:
  155
 4. 19 Јануари 2019

  sostius

  On your way to fame, Машко, 39, од Кочани
  Мислења:
  177
  Допаѓања:
  523
  Поени од трофеи:
  130
 5. 18 Јануари 2019

  PC_GAMER

  Intern, Машко
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  47
  Поени од трофеи:
  30
 6. 18 Јануари 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,484
  Допаѓања:
  3,383
  Поени од трофеи:
  1,817
 7. 18 Јануари 2019

  incontempt

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  202
  Поени од трофеи:
  130
 8. 18 Јануари 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  883
  Допаѓања:
  1,307
  Поени од трофеи:
  255
 9. 18 Јануари 2019

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Skopje
  Мислења:
  907
  Допаѓања:
  1,537
  Поени од трофеи:
  215
 10. 18 Јануари 2019

  Costigan_Jr

  Unstoppable , Машко, 30, од Охрид
  Мислења:
  2,810
  Допаѓања:
  3,875
  Поени од трофеи:
  1,717
 11. 18 Јануари 2019

  drifter

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  118
  Допаѓања:
  321
  Поени од трофеи:
  300
 12. 18 Јануари 2019

  IcePick

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  258
  Допаѓања:
  193
  Поени од трофеи:
  175
 13. 18 Јануари 2019

  Banjifiko

  Unstoppable , 47, од Skopje
  Мислења:
  2,856
  Допаѓања:
  3,911
  Поени од трофеи:
  1,812
 14. 18 Јануари 2019

  Tomashevski.Aleksandar

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  41
  Поени од трофеи:
  40
 15. 18 Јануари 2019

  JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,218
  Допаѓања:
  619
  Поени од трофеи:
  842
 16. 18 Јануари 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,462
  Допаѓања:
  3,470
  Поени од трофеи:
  1,702