1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5763

Тема:
Samsung паметни телефони - генерална дискусија
 1. 16 Јануари 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  296
  Допаѓања:
  640
  Поени од трофеи:
  205
 2. 16 Јануари 2019

  The Geek Boy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  733
  Допаѓања:
  286
  Поени од трофеи:
  205
 3. 16 Јануари 2019

  Tomislav96

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  808
  Допаѓања:
  885
  Поени од трофеи:
  265
 4. 16 Јануари 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,544
  Допаѓања:
  10,593
  Поени од трофеи:
  1,707