1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #22867

Тема:
Електронски цигари
 1. 16 Јануари 2019

  bicikle

  On your way to fame
  Мислења:
  1,678
  Допаѓања:
  784
  Поени од трофеи:
  442
 2. 16 Јануари 2019

  crcic

  Gaining Experience, 34
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  180
  Поени од трофеи:
  165
 3. 16 Јануари 2019

  Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,302
  Допаѓања:
  11,413
  Поени од трофеи:
  2,217
 4. 16 Јануари 2019

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,113
  Допаѓања:
  1,928
  Поени од трофеи:
  375