1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #22864

Тема:
Електронски цигари
 1. 17 Јануари 2019

  Bambuca

  On your way to fame, Машко, 30, од Кавадарци
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  573
  Поени од трофеи:
  205
 2. 16 Јануари 2019

  fis1976

  On your way to fame, Машко, 43, од Скопје
  Мислења:
  470
  Допаѓања:
  903
  Поени од трофеи:
  155
 3. 16 Јануари 2019

  bicikle

  On your way to fame
  Мислења:
  1,803
  Допаѓања:
  862
  Поени од трофеи:
  442
 4. 16 Јануари 2019

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,600
  Допаѓања:
  1,832
  Поени од трофеи:
  492
 5. 16 Јануари 2019

  cacko1

  Gaining Experience, Машко, 35
  Мислења:
  338
  Допаѓања:
  419
  Поени од трофеи:
  165
 6. 16 Јануари 2019

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,114
  Допаѓања:
  1,935
  Поени од трофеи:
  375
 7. 16 Јануари 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,014
  Допаѓања:
  9,651
  Поени од трофеи:
  2,317
 8. 16 Јануари 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,078
  Допаѓања:
  2,397
  Поени од трофеи:
  1,345