1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #104

Тема:
Е-Данок?
 1. 24 Јануари 2019

  The-spiki

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  210
 2. 16 Јануари 2019

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220
 3. 15 Јануари 2019

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 39, од Струмица
  Мислења:
  1,658
  Допаѓања:
  2,511
  Поени од трофеи:
  1,492
 4. 15 Јануари 2019

  artweb

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,288
  Допаѓања:
  615
  Поени од трофеи:
  365
 5. 14 Јануари 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,545
  Допаѓања:
  25,658
  Поени од трофеи:
  2,377