1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1145

Тема:
AMD Zen & AМ4 платформа
 1. 2 Февруари 2019

  Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од Битола
  Мислења:
  2,836
  Допаѓања:
  3,948
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 31 Јануари 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  529
  Допаѓања:
  312
  Поени од трофеи:
  205
 3. 13 Јануари 2019

  StevoB26

  Gaining Experience, од Скопје
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  126
  Поени од трофеи:
  130
 4. 13 Јануари 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  50
 5. 13 Јануари 2019

  icemaher

  Intern, Машко, од Куманово
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  22
  Поени од трофеи:
  180
 6. 13 Јануари 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  172
  Допаѓања:
  96
  Поени од трофеи:
  60
 7. 12 Јануари 2019

  windows8

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  758
  Допаѓања:
  985
  Поени од трофеи:
  265
 8. 12 Јануари 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,280
  Допаѓања:
  6,373
  Поени од трофеи:
  1,802
 9. 12 Јануари 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  575
  Допаѓања:
  2,537
  Поени од трофеи:
  1,205
 10. 12 Јануари 2019

  StefAngel

  Practice makes perfect, Машко, 31
  Мислења:
  1,706
  Допаѓања:
  1,110
  Поени од трофеи:
  442
 11. 12 Јануари 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,335
  Допаѓања:
  4,536
  Поени од трофеи:
  1,702