1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5724

Тема:
Samsung паметни телефони - генерална дискусија
 1. 14 Јануари 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  270
  Допаѓања:
  548
  Поени од трофеи:
  205
 2. 13 Јануари 2019

  The Geek Boy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  631
  Допаѓања:
  258
  Поени од трофеи:
  205
 3. 13 Јануари 2019

  cipiripi

  Gaining Experience
  Мислења:
  290
  Допаѓања:
  317
  Поени од трофеи:
  205
 4. 12 Јануари 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,079
  Допаѓања:
  2,399
  Поени од трофеи:
  1,345
 5. 12 Јануари 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,449
  Допаѓања:
  10,322
  Поени од трофеи:
  1,707