1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5723

Тема:
Samsung паметни телефони - генерална дискусија
 1. 13 Јануари 2019

  The Geek Boy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  631
  Допаѓања:
  258
  Поени од трофеи:
  205
 2. 12 Јануари 2019

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220
 3. 12 Јануари 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,158
  Допаѓања:
  1,781
  Поени од трофеи:
  355
 4. 12 Јануари 2019

  Tomislav96

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  784
  Допаѓања:
  858
  Поени од трофеи:
  265
 5. 12 Јануари 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,577
  Допаѓања:
  3,515
  Поени од трофеи:
  1,817
 6. 12 Јануари 2019

  goran_oh

  Practice makes perfect, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  1,323
  Допаѓања:
  1,109
  Поени од трофеи:
  355
 7. 12 Јануари 2019

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,464
  Допаѓања:
  10,418
  Поени од трофеи:
  2,342