1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #22834

Тема:
Електронски цигари
 1. 14 Јануари 2019

  DennyMK

  On your way to fame, Машко, од тaму
  Мислења:
  644
  Допаѓања:
  980
  Поени од трофеи:
  365
 2. 12 Јануари 2019

  OldSchoolPvP

  Practice makes perfect, Машко, 24, од Shutter Island
  Мислења:
  753
  Допаѓања:
  1,184
  Поени од трофеи:
  265
 3. 12 Јануари 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  555
  Допаѓања:
  2,391
  Поени од трофеи:
  1,205
 4. 12 Јануари 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,097
  Допаѓања:
  8,828
  Поени од трофеи:
  2,317
 5. 12 Јануари 2019

  Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,245
  Допаѓања:
  11,316
  Поени од трофеи:
  2,217
 6. 12 Јануари 2019

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,111
  Допаѓања:
  1,924
  Поени од трофеи:
  375