1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1130

Тема:
AMD Zen & AМ4 платформа
 1. 12 Јануари 2019

  esquimaux

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  593
  Допаѓања:
  985
  Поени од трофеи:
  205
 2. 12 Јануари 2019

  Boldozer

  On your way to fame, од Скопје
  Мислења:
  1,145
  Допаѓања:
  601
  Поени од трофеи:
  365
 3. 11 Јануари 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,708
  Допаѓања:
  14,443
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. 11 Јануари 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 36, од Ресен
  Мислења:
  1,152
  Допаѓања:
  2,635
  Поени од трофеи:
  1,345