1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #141

Тема:
Анхоч - Генерална дискусија, информации и искуства
 1. 8 Јануари 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,612
  Допаѓања:
  4,550
  Поени од трофеи:
  1,677
 2. 7 Јануари 2019

  zirkach

  Gaining Experience, Машко, од Struga
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  143
  Поени од трофеи:
  140
 3. 7 Јануари 2019

  toplel

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  566
  Допаѓања:
  605
  Поени од трофеи:
  205
 4. 7 Јануари 2019

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,391
  Допаѓања:
  2,484
  Поени од трофеи:
  1,502
 5. 7 Јануари 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,577
  Допаѓања:
  3,515
  Поени од трофеи:
  1,817
 6. 7 Јануари 2019

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  1,550
  Поени од трофеи:
  265