1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #336

Тема:
Како изгледа вашето компјутерско биро
 1. 18 Јануари 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  8,110
  Поени од трофеи:
  2,207
 2. 9 Јануари 2019

  The Geek Boy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  467
  Допаѓања:
  173
  Поени од трофеи:
  115
 3. 8 Јануари 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,466
  Допаѓања:
  3,470
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 7 Јануари 2019

  sostius

  On your way to fame, Машко, 39, од Кочани
  Мислења:
  177
  Допаѓања:
  523
  Поени од трофеи:
  130
 5. 7 Јануари 2019

  boro1

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,628
  Допаѓања:
  1,271
  Поени од трофеи:
  502