1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1108

Тема:
AMD Zen & AМ4 платформа
 1. 3 Јануари 2019

  dekomote

  On your way to fame, Машко, 35, од Скопје
  Мислења:
  289
  Допаѓања:
  509
  Поени од трофеи:
  205
 2. 3 Јануари 2019

  windows8

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  745
  Допаѓања:
  963
  Поени од трофеи:
  265
 3. 3 Јануари 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  132
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  60
 4. 3 Јануари 2019

  AndrejFerdzo

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  831
  Допаѓања:
  279
  Поени од трофеи:
  255
 5. 3 Јануари 2019

  Tomashevski.Aleksandar

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  42
  Поени од трофеи:
  40