1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5688

Тема:
Samsung паметни телефони - генерална дискусија
 1. 3 Јануари 2019

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,267
  Допаѓања:
  2,298
  Поени од трофеи:
  1,365
 2. 29 Декември 2018

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,601
  Допаѓања:
  3,624
  Поени од трофеи:
  1,702
 3. 29 Декември 2018

  The Geek Boy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  513
  Допаѓања:
  206
  Поени од трофеи:
  205
 4. 29 Декември 2018

  Oktar

  Guru, Машко, 34, од Skopje
  Мислења:
  3,308
  Допаѓања:
  9,553
  Поени од трофеи:
  1,707