1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #17

Тема:
Објектив најдобар избор
 1. 3 Јануари 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,223
  Допаѓања:
  3,575
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 29 Декември 2018

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,089
  Допаѓања:
  1,195
  Поени од трофеи:
  355
 3. 28 Декември 2018

  igor_xxxx

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,248
  Допаѓања:
  1,394
  Поени од трофеи:
  512
 4. 28 Декември 2018

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,196
  Допаѓања:
  1,843
  Поени од трофеи:
  355
 5. 28 Декември 2018

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,816
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702
 6. 28 Декември 2018

  esquimaux

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  587
  Допаѓања:
  986
  Поени од трофеи:
  205
 7. 28 Декември 2018

  M.Pix

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  2,427
  Поени од трофеи:
  1,280
 8. 28 Декември 2018

  Steff_92

  Gaining Experience, Машко, 28, од Куманово
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  60
 9. 28 Декември 2018

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,527
  Допаѓања:
  10,532
  Поени од трофеи:
  1,707