1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Објектив најдобар избор
 1. 3 Февруари 2019

  Boce!

  Gaining Experience, 42
  Мислења:
  112
  Допаѓања:
  149
  Поени од трофеи:
  90
 2. 27 Декември 2018

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,349
  Допаѓања:
  4,015
  Поени од трофеи:
  1,677
 3. 27 Декември 2018

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,193
  Допаѓања:
  9,815
  Поени од трофеи:
  2,232
 4. 27 Декември 2018

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,098
  Допаѓања:
  23,624
  Поени од трофеи:
  2,377