1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #25

Тема:
Која мобилара во Македонија?
 1. 4 Јули 2019

  Majestic

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  126
  Допаѓања:
  120
  Поени од трофеи:
  250
 2. 23 Јануари 2019

  damil

  On your way to fame, Машко, 39
  Мислења:
  602
  Допаѓања:
  505
  Поени од трофеи:
  215
 3. 30 Декември 2018

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  2,953
  Допаѓања:
  3,292
  Поени од трофеи:
  1,812
 4. 18 Декември 2018

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,265
  Допаѓања:
  2,298
  Поени од трофеи:
  1,365
 5. 18 Декември 2018

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,597
  Допаѓања:
  3,624
  Поени од трофеи:
  1,702
 6. 18 Декември 2018

  Arabian

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  276
  Поени од трофеи:
  265
 7. 18 Декември 2018

  highflyer

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  246
  Допаѓања:
  172
  Поени од трофеи:
  277