1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #78

Тема:
Официјална тема за помош и дискусија за програмирање
 1. 18 Јануари 2019

  Napoli

  Intern, Машко
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  10
 2. 18 Декември 2018

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  896
  Допаѓања:
  1,054
  Поени од трофеи:
  270
 3. 18 Декември 2018

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,321
  Допаѓања:
  24,876
  Поени од трофеи:
  2,377
 4. 18 Декември 2018

  pecko95

  Gaining Experience, Машко, 24
  Мислења:
  89
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  50