1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #22

Тема:
Која мобилара во Македонија?
 1. 23 Јануари 2019

  damil

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  557
  Допаѓања:
  465
  Поени од трофеи:
  215
 2. 5 Јануари 2019

  Potop

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  190
  Поени од трофеи:
  140
 3. 4 Јануари 2019

  Skorp

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  295
  Допаѓања:
  216
  Поени од трофеи:
  155
 4. 1 Јануари 2019

  marick14

  Intern
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  34
  Поени од трофеи:
  80
 5. 30 Декември 2018

  Martin Arsov

  Gaining Experience, Машко, 19
  Мислења:
  88
  Допаѓања:
  67
  Поени од трофеи:
  60
 6. 23 Декември 2018

  drifter

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  118
  Допаѓања:
  321
  Поени од трофеи:
  300
 7. 19 Декември 2018

  stefan_mkd

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  374
  Допаѓања:
  193
  Поени од трофеи:
  115
 8. 19 Декември 2018

  kolesk

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  105
  Допаѓања:
  89
  Поени од трофеи:
  60
 9. 19 Декември 2018

  Zippo

  On your way to fame
  Мислења:
  665
  Допаѓања:
  608
  Поени од трофеи:
  205
 10. 18 Декември 2018

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  864
  Допаѓања:
  522
  Поени од трофеи:
  265
 11. 18 Декември 2018

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,230
  Допаѓања:
  2,237
  Поени од трофеи:
  1,365
 12. 18 Декември 2018

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  348
  Поени од трофеи:
  155
 13. 18 Декември 2018

  Jovan2389

  On your way to fame, Машко, од Штип
  Мислења:
  692
  Допаѓања:
  682
  Поени од трофеи:
  255
 14. 18 Декември 2018

  Dave1

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  73
  Поени од трофеи:
  50
 15. 18 Декември 2018

  DrMTR

  Guru, 32
  Мислења:
  6,170
  Допаѓања:
  6,271
  Поени од трофеи:
  2,202
 16. 18 Декември 2018

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,474
  Допаѓања:
  3,372
  Поени од трофеи:
  1,817
 17. 18 Декември 2018

  DonFrozex

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  818
  Допаѓања:
  937
  Поени од трофеи:
  270