1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #9

Тема:
Која мобилара во Македонија?
 1. 4 Јануари 2019

  artweb

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,039
  Допаѓања:
  436
  Поени од трофеи:
  365
 2. 4 Јануари 2019

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,107
  Допаѓања:
  9,652
  Поени од трофеи:
  2,232
 3. 19 Декември 2018

  Zippo

  On your way to fame
  Мислења:
  553
  Допаѓања:
  500
  Поени од трофеи:
  205
 4. 18 Декември 2018

  123456

  Gaining Experience, Машко, 114, од Naselba Dracevo, Kisela Voda, Macedonia
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  222
  Поени од трофеи:
  265
 5. 18 Декември 2018

  DonFrozex

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  718
  Допаѓања:
  809
  Поени од трофеи:
  270
 6. 17 Декември 2018

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,484
  Допаѓања:
  3,464
  Поени од трофеи:
  1,702