1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #8

Тема:
Е-Данок?
 1. 13 Јануари 2019

  Јас сум желка

  Gaining Experience, Женско, 27
  Мислења:
  115
  Допаѓања:
  85
  Поени од трофеи:
  75
 2. 11 Јануари 2019

  CokeZone

  Intern
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  28
  Поени од трофеи:
  30
 3. 4 Јануари 2019

  ssaso

  Intern
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  80
 4. 25 Декември 2018

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  108
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220
 5. 14 Декември 2018

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,095
  Допаѓања:
  1,489
  Поени од трофеи:
  702
 6. 14 Декември 2018

  -={K-O-R-U-N}=-

  Practice makes perfect, Машко, 32, од Скопје
  Мислења:
  1,464
  Допаѓања:
  1,524
  Поени од трофеи:
  502
 7. 14 Декември 2018

  The-spiki

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  210
 8. 14 Декември 2018

  iTechnique

  Intern, Машко
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  12
  Поени од трофеи:
  20
 9. 14 Декември 2018

  Costigan_Jr

  Unstoppable , Машко, 30, од Охрид
  Мислења:
  2,846
  Допаѓања:
  3,883
  Поени од трофеи:
  1,717