1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #257

Тема:
Ваши фотографии [Читај прв пост!]
 1. 4 Јануари 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,208
  Допаѓања:
  1,852
  Поени од трофеи:
  355
 2. 14 Декември 2018

  mrkela2009

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  167
  Допаѓања:
  185
  Поени од трофеи:
  250
 3. 11 Декември 2018

  ayahuasca

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  61
  Допаѓања:
  61
  Поени од трофеи:
  110
 4. 10 Декември 2018

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,148
  Допаѓања:
  9,755
  Поени од трофеи:
  2,317
 5. 10 Декември 2018

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,819
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702
 6. 10 Декември 2018

  loris

  Gaining Experience, Машко, од Велес - Скопје
  Мислења:
  626
  Допаѓања:
  54
  Поени од трофеи:
  432
 7. 10 Декември 2018

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,950
  Допаѓања:
  2,332
  Поени од трофеи:
  1,602