1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Google Pixel 3 XL 64GB Just Black
 1. 9 Декември 2018

  BlackOuttheWoRlD

  Баниран/a, Машко
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  52
  Поени од трофеи:
  95
 2. 8 Декември 2018

  DrMTR

  Guru, 32
  Мислења:
  6,223
  Допаѓања:
  6,350
  Поени од трофеи:
  2,202
 3. 8 Декември 2018

  Molec

  Unstoppable , Машко, од Шифоњер
  Мислења:
  1,353
  Допаѓања:
  2,165
  Поени од трофеи:
  1,502
 4. 8 Декември 2018

  Ron0n

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  111
  Допаѓања:
  202
  Поени од трофеи:
  180
 5. 8 Декември 2018

  Zeddomazed

  Intern, Машко
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  30
 6. 8 Декември 2018

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,191
  Допаѓања:
  3,496
  Поени од трофеи:
  1,717
 7. 8 Декември 2018

  aleksuperior

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  688
  Допаѓања:
  916
  Поени од трофеи:
  270
 8. 8 Декември 2018

  Oktar

  Guru, Машко, 34, од Skopje
  Мислења:
  3,308
  Допаѓања:
  9,555
  Поени од трофеи:
  1,707
 9. 8 Декември 2018

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  987
  Допаѓања:
  2,224
  Поени од трофеи:
  1,245