1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #19

Тема:
Josto da man.
 1. 8 Декември 2018

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  2,951
  Допаѓања:
  3,292
  Поени од трофеи:
  1,812
 2. 7 Декември 2018

  Вајкинг

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,036
  Допаѓања:
  1,186
  Поени од трофеи:
  330
 3. 7 Декември 2018

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,293
  Допаѓања:
  24,790
  Поени од трофеи:
  2,377
 4. 7 Декември 2018

  artweb

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  492
  Поени од трофеи:
  365