1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #15

Тема:
Josto da man.
 1. 10 Декември 2018

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  5,895
  Допаѓања:
  7,970
  Поени од трофеи:
  2,207
 2. 8 Декември 2018

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  2,876
  Допаѓања:
  3,173
  Поени од трофеи:
  1,812
 3. 8 Декември 2018

  Zippo

  On your way to fame
  Мислења:
  665
  Допаѓања:
  608
  Поени од трофеи:
  205
 4. 8 Декември 2018

  Enigma

  Gaining Experience, Машко, од Бутел
  Мислења:
  1,081
  Допаѓања:
  496
  Поени од трофеи:
  375
 5. 7 Декември 2018

  DonFrozex

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  818
  Допаѓања:
  936
  Поени од трофеи:
  270
 6. 7 Декември 2018

  Вајкинг

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  975
  Допаѓања:
  1,116
  Поени од трофеи:
  330
 7. 7 Декември 2018

  Costigan_Jr

  Unstoppable , Машко, 30, од Охрид
  Мислења:
  2,845
  Допаѓања:
  3,883
  Поени од трофеи:
  1,717
 8. 7 Декември 2018

  artweb

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,095
  Допаѓања:
  475
  Поени од трофеи:
  365
 9. 7 Декември 2018

  zipi123

  Gaining Experience, Машко, 20, од ЛИСИЧЕ
  Мислења:
  368
  Допаѓања:
  297
  Поени од трофеи:
  155
 10. 7 Декември 2018

  toshex

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,781
  Допаѓања:
  3,640
  Поени од трофеи:
  1,702