1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #14

Тема:
Josto da man.
 1. 9 Декември 2018

  TylerMkD

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,975
  Допаѓања:
  3,222
  Поени од трофеи:
  1,442
 2. 8 Декември 2018

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  348
  Поени од трофеи:
  155
 3. 8 Декември 2018

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  2,876
  Допаѓања:
  3,173
  Поени од трофеи:
  1,812
 4. 8 Декември 2018

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,139
  Допаѓања:
  2,832
  Поени од трофеи:
  1,692
 5. 7 Декември 2018

  Avid

  Unbeatable , од Скопје
  Мислења:
  3,290
  Допаѓања:
  4,772
  Поени од трофеи:
  1,802
 6. 7 Декември 2018

  Gucci

  On your way to fame
  Мислења:
  848
  Допаѓања:
  620
  Поени од трофеи:
  370
 7. 7 Декември 2018

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,886
  Допаѓања:
  2,209
  Поени од трофеи:
  1,602
 8. 7 Декември 2018

  toshex

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,781
  Допаѓања:
  3,639
  Поени од трофеи:
  1,702