1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #11

Тема:
Josto da man.
 1. 8 Декември 2018

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  348
  Поени од трофеи:
  155
 2. 8 Декември 2018

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  864
  Допаѓања:
  522
  Поени од трофеи:
  265
 3. 8 Декември 2018

  xCorbe

  Gaining Experience, Машко, од Prilep
  Мислења:
  163
  Допаѓања:
  125
  Поени од трофеи:
  150
 4. 8 Декември 2018

  moongose

  Practice makes perfect, 49
  Мислења:
  1,773
  Допаѓања:
  1,987
  Поени од трофеи:
  492
 5. 8 Декември 2018

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  2,878
  Допаѓања:
  3,195
  Поени од трофеи:
  1,812
 6. 8 Декември 2018

  Zippo

  On your way to fame
  Мислења:
  665
  Допаѓања:
  608
  Поени од трофеи:
  205
 7. 8 Декември 2018

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,139
  Допаѓања:
  2,832
  Поени од трофеи:
  1,692
 8. 8 Декември 2018

  Enigma

  Gaining Experience, Машко, од Бутел
  Мислења:
  1,081
  Допаѓања:
  496
  Поени од трофеи:
  375
 9. 7 Декември 2018

  ImTheDude

  On your way to fame, Машко, 31
  Мислења:
  576
  Допаѓања:
  628
  Поени од трофеи:
  392
 10. 7 Декември 2018

  Zombie

  Gaining Experience
  Мислења:
  102
  Допаѓања:
  147
  Поени од трофеи:
  250
 11. 7 Декември 2018

  bLaCk AnArChY

  Gaining Experience, Машко, 32
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  180
  Поени од трофеи:
  90
 12. 7 Декември 2018

  TylerMkD

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,974
  Допаѓања:
  3,221
  Поени од трофеи:
  1,442
 13. 7 Декември 2018

  alek99

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  443
  Допаѓања:
  363
  Поени од трофеи:
  315
 14. 7 Декември 2018

  Boldozer

  On your way to fame
  Мислења:
  1,129
  Допаѓања:
  567
  Поени од трофеи:
  365
 15. 7 Декември 2018

  martin17

  Gaining Experience, Машко, 28
  Мислења:
  90
  Допаѓања:
  92
  Поени од трофеи:
  100
 16. 7 Декември 2018

  Kajsibebraat

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,436
  Допаѓања:
  820
  Поени од трофеи:
  492
 17. 7 Декември 2018

  Ficho

  Gaining Experience, Машко, 26
  Мислења:
  249
  Допаѓања:
  195
  Поени од трофеи:
  155
 18. 7 Декември 2018

  Costigan_Jr

  Unstoppable , Машко, 30, од Охрид
  Мислења:
  2,847
  Допаѓања:
  3,883
  Поени од трофеи:
  1,717
 19. 7 Декември 2018

  artweb

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,099
  Допаѓања:
  475
  Поени од трофеи:
  365
 20. 7 Декември 2018

  CBB_6

  Gaining Experience, 43
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  101
  Поени од трофеи:
  80
 21. 7 Декември 2018

  Jovan2389

  On your way to fame, Машко, од Штип
  Мислења:
  692
  Допаѓања:
  682
  Поени од трофеи:
  255
 22. 7 Декември 2018

  draganamon

  Gaining Experience, Машко, 32, од Skopje
  Мислења:
  295
  Допаѓања:
  409
  Поени од трофеи:
  165
 23. 7 Декември 2018

  zipi123

  Gaining Experience, Машко, 20, од ЛИСИЧЕ
  Мислења:
  368
  Допаѓања:
  297
  Поени од трофеи:
  155
 24. 7 Декември 2018

  Вајкинг

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  975
  Допаѓања:
  1,116
  Поени од трофеи:
  330