1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Semos ili Seavus za javascript ?
 1. 25 Декември 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  400
  Допаѓања:
  408
  Поени од трофеи:
  155
 2. 4 Декември 2018

  StefAngel

  Practice makes perfect, Машко, 32
  Мислења:
  1,812
  Допаѓања:
  1,182
  Поени од трофеи:
  442
 3. 4 Декември 2018

  TATA_MATA

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,728
  Допаѓања:
  2,051
  Поени од трофеи:
  1,492
 4. 3 Декември 2018

  Markooo28

  Intern, Машко, 30
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  10
 5. 3 Декември 2018

  Zippo

  On your way to fame
  Мислења:
  806
  Допаѓања:
  708
  Поени од трофеи:
  255