1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #132

Тема:
Анхоч - Генерална дискусија, информации и искуства
 1. 3 Август 2019

  Sonic.01

  Gaining Experience
  Мислења:
  120
  Допаѓања:
  251
  Поени од трофеи:
  130
 2. 30 ноември 2018

  gOJDO

  Мислења:
  9,394
  Допаѓања:
  13,460
  Поени од трофеи:
  2,317
 3. 30 ноември 2018

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,391
  Допаѓања:
  2,482
  Поени од трофеи:
  1,502
 4. 30 ноември 2018

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,154
  Допаѓања:
  6,192
  Поени од трофеи:
  1,802
 5. 30 ноември 2018

  toplel

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  566
  Допаѓања:
  605
  Поени од трофеи:
  205