1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1872

Тема:
Intel vs AMD
 1. 3 Декември 2018

  AndrejFerdzo

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  830
  Допаѓања:
  279
  Поени од трофеи:
  255
 2. 27 ноември 2018

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  144
  Поени од трофеи:
  80
 3. 25 ноември 2018

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,142
  Допаѓања:
  1,527
  Поени од трофеи:
  702
 4. 22 ноември 2018

  JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,703
  Допаѓања:
  1,777
  Поени од трофеи:
  612
 5. 18 ноември 2018

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,195
  Допаѓања:
  2,895
  Поени од трофеи:
  1,692
 6. 10 ноември 2018

  Lokvan

  Unstoppable , Машко, од SK
  Мислења:
  2,366
  Допаѓања:
  3,238
  Поени од трофеи:
  1,642
 7. 9 ноември 2018

  incontempt

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  202
  Поени од трофеи:
  130
 8. 9 ноември 2018

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,530
  Допаѓања:
  4,323
  Поени од трофеи:
  1,677
 9. 9 ноември 2018

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  948
  Допаѓања:
  2,141
  Поени од трофеи:
  1,230
 10. 9 ноември 2018

  worker_x

  Gaining Experience, Машко, од Струга
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  340
  Поени од трофеи:
  205
 11. 9 ноември 2018

  gamer-eddie

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  893
  Допаѓања:
  1,444
  Поени од трофеи:
  375
 12. 9 ноември 2018

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  752
  Допаѓања:
  1,226
  Поени од трофеи:
  280
 13. 9 ноември 2018

  esquimaux

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  540
  Допаѓања:
  866
  Поени од трофеи:
  205
 14. 9 ноември 2018

  AleksandarCaki

  Practice makes perfect, Машко, 26, од Скопје
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  1,424
  Поени од трофеи:
  215
 15. 9 ноември 2018

  toplel

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  550
  Поени од трофеи:
  205