1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #632

Тема:
Mikrotik - Генерална дискусија
 1. 13 Декември 2018

  TexasUS

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  190
  Допаѓања:
  109
  Поени од трофеи:
  90
 2. 5 Декември 2018

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,192
  Допаѓања:
  2,892
  Поени од трофеи:
  1,692
 3. 3 Декември 2018

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  2,921
  Допаѓања:
  3,268
  Поени од трофеи:
  1,812
 4. 8 ноември 2018

  skopje_mkd

  Gaining Experience
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  174
  Поени од трофеи:
  115
 5. 8 ноември 2018

  HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,117
  Допаѓања:
  4,271
  Поени од трофеи:
  1,717