1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5

Тема:
Предлог за слушалки (Headphones)
 1. 19 ноември 2018

  Skorp

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  320
  Допаѓања:
  246
  Поени од трофеи:
  155
 2. 12 ноември 2018

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 27
  Мислења:
  200
  Допаѓања:
  326
  Поени од трофеи:
  180
 3. 9 ноември 2018

  Audiofil

  Gaining Experience
  Мислења:
  819
  Допаѓања:
  324
  Поени од трофеи:
  512
 4. 8 ноември 2018

  Fredy

  Unstoppable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  879
  Допаѓања:
  2,218
  Поени од трофеи:
  1,280
 5. 8 ноември 2018

  incontempt

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  202
  Поени од трофеи:
  130