1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #15

Тема:
Избор на лаптоп
 1. 7 ноември 2018

  Jovan2389

  On your way to fame, Машко, од Штип
  Мислења:
  695
  Допаѓања:
  676
  Поени од трофеи:
  255
 2. 7 ноември 2018

  marv

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  2,299
  Допаѓања:
  1,591
  Поени од трофеи:
  812
 3. 7 ноември 2018

  draganamon

  Gaining Experience, Машко, 33, од Skopje
  Мислења:
  345
  Допаѓања:
  471
  Поени од трофеи:
  165
 4. 7 ноември 2018

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  3,014
  Допаѓања:
  4,280
  Поени од трофеи:
  1,812
 5. 7 ноември 2018

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,401
  Допаѓања:
  8,874
  Поени од трофеи:
  2,207