1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #8

Тема:
Избор на лаптоп
 1. 7 ноември 2018

  tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,487
  Допаѓања:
  1,941
  Поени од трофеи:
  612
 2. 6 ноември 2018

  sas_klar

  Intern, Машко, од Skopje
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  180
 3. 6 ноември 2018

  gocetan

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  179
  Допаѓања:
  173
  Поени од трофеи:
  165
 4. 6 ноември 2018

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,401
  Допаѓања:
  8,874
  Поени од трофеи:
  2,207
 5. 6 ноември 2018

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,205
  Допаѓања:
  1,849
  Поени од трофеи:
  355
 6. 6 ноември 2018

  draganamon

  Gaining Experience, Машко, 33, од Skopje
  Мислења:
  345
  Допаѓања:
  471
  Поени од трофеи:
  165
 7. 6 ноември 2018

  l1d0v1c

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  634
  Допаѓања:
  1,360
  Поени од трофеи:
  265