1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #327

Тема:
Како изгледа вашето компјутерско биро
 1. 8 Јануари 2019

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,700
  Допаѓања:
  1,142
  Поени од трофеи:
  492
 2. 7 Јануари 2019

  Lazarko

  On your way to fame, Машко, 42
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  887
  Поени од трофеи:
  155
 3. 3 ноември 2018

  bokiscout

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,708
  Допаѓања:
  2,001
  Поени од трофеи:
  1,502
 4. 1 ноември 2018

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  990
  Допаѓања:
  1,520
  Поени од трофеи:
  255