1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #105

Тема:
Најиздржлив бренд на лаптопи
 1. 25 Јануари 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  8,113
  Поени од трофеи:
  2,207
 2. 19 oктомври 2018

  toshex

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,881
  Допаѓања:
  3,814
  Поени од трофеи:
  1,702
 3. 19 oктомври 2018

  DrMTR

  Guru, 32
  Мислења:
  6,185
  Допаѓања:
  6,288
  Поени од трофеи:
  2,202
 4. 19 oктомври 2018

  tomi

  Guru, Машко, од Скопје
  Мислења:
  9,865
  Допаѓања:
  9,109
  Поени од трофеи:
  2,342