1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Здраво на сите
 1. 17 oктомври 2018

  HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,217
  Допаѓања:
  4,666
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 17 oктомври 2018

  StOrMK

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  759
  Допаѓања:
  388
  Поени од трофеи:
  205
 3. 17 oктомври 2018

  moongose

  Unstoppable , 50
  Мислења:
  2,116
  Допаѓања:
  2,377
  Поени од трофеи:
  1,692
 4. 17 oктомври 2018

  Boldozer

  On your way to fame
  Мислења:
  1,143
  Допаѓања:
  595
  Поени од трофеи:
  365