1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #139

Тема:
Ноќна фотографија (long exposure, Light trails)
 1. 10 Септември 2019

  Иванчо

  Gaining Experience, Машко, од Resen, Resen, Macedonia
  Мислења:
  306
  Допаѓања:
  392
  Поени од трофеи:
  205
 2. 23 Април 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,934
  Допаѓања:
  2,305
  Поени од трофеи:
  1,602
 3. 17 oктомври 2018

  krisbt

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  72
  Поени од трофеи:
  257
 4. 17 oктомври 2018

  -={K-O-R-U-N}=-

  Practice makes perfect, Машко, 32, од Скопје
  Мислења:
  1,582
  Допаѓања:
  1,692
  Поени од трофеи:
  502
 5. 17 oктомври 2018

  spiritBreaker

  Unstoppable , Машко, од Зменоо
  Мислења:
  2,719
  Допаѓања:
  3,160
  Поени од трофеи:
  1,657
 6. 17 oктомври 2018

  DelphiUser

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  976
  Допаѓања:
  1,001
  Поени од трофеи:
  255
 7. 17 oктомври 2018

  JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,776
  Допаѓања:
  1,888
  Поени од трофеи:
  612
 8. 12 oктомври 2018

  caki

  Gaining Experience
  Мислења:
  463
  Допаѓања:
  145
  Поени од трофеи:
  175
 9. 11 oктомври 2018

  ntb91

  Gaining Experience, Машко, 28
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  83
  Поени од трофеи:
  40
 10. 10 oктомври 2018

  Musho

  Gaining Experience, Машко, 37
  Мислења:
  102
  Допаѓања:
  292
  Поени од трофеи:
  190
 11. 10 oктомври 2018

  HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,088
  Допаѓања:
  4,486
  Поени од трофеи:
  1,717
 12. 10 oктомври 2018

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  829
  Допаѓања:
  1,767
  Поени од трофеи:
  255
 13. 10 oктомври 2018

  vikomkd

  Gaining Experience, Машко, 20, од Skopje,Aerodrom
  Мислења:
  27
  Допаѓања:
  147
  Поени од трофеи:
  90
 14. 10 oктомври 2018

  dddragan

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  211
  Допаѓања:
  215
  Поени од трофеи:
  180
 15. 10 oктомври 2018

  moongose

  Unstoppable , 50
  Мислења:
  2,020
  Допаѓања:
  2,265
  Поени од трофеи:
  1,692
 16. 10 oктомври 2018

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,103
  Допаѓања:
  1,698
  Поени од трофеи:
  355
 17. 10 oктомври 2018

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,180
  Допаѓања:
  3,537
  Поени од трофеи:
  1,717
 18. 10 oктомври 2018

  esquimaux

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  568
  Допаѓања:
  953
  Поени од трофеи:
  205
 19. 10 oктомври 2018

  mviktors

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  939
  Допаѓања:
  1,280
  Поени од трофеи:
  365
 20. 10 oктомври 2018

  bLaCk AnArChY

  Gaining Experience, Машко, 32
  Мислења:
  94
  Допаѓања:
  185
  Поени од трофеи:
  90
 21. 10 oктомври 2018

  Molec

  Unstoppable , Машко, од Шифоњер
  Мислења:
  1,343
  Допаѓања:
  2,158
  Поени од трофеи:
  1,502
 22. 10 oктомври 2018

  nik0la_

  Practice makes perfect
  Мислења:
  700
  Допаѓања:
  1,244
  Поени од трофеи:
  265
 23. 10 oктомври 2018

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,161
  Допаѓања:
  8,543
  Поени од трофеи:
  2,207
 24. 10 oктомври 2018

  Palindrom

  Intern, Машко, од Скопје
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  70
 25. 10 oктомври 2018

  tomaso

  Practice makes perfect, Машко, 31, од Битола
  Мислења:
  1,023
  Допаѓања:
  1,539
  Поени од трофеи:
  612
 26. 10 oктомври 2018

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,703
  Допаѓања:
  1,161
  Поени од трофеи:
  492
 27. 10 oктомври 2018

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,478
  Допаѓања:
  25,528
  Поени од трофеи:
  2,377
 28. 10 oктомври 2018

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,601
  Допаѓања:
  4,535
  Поени од трофеи:
  1,677
 29. 10 oктомври 2018

  dreamson

  Gaining Experience
  Мислења:
  236
  Допаѓања:
  384
  Поени од трофеи:
  427
 30. 10 oктомври 2018

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,064
  Допаѓања:
  2,360
  Поени од трофеи:
  1,345
 31. 10 oктомври 2018

  Joan.J331

  Intern, Машко, 20
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  28
  Поени од трофеи:
  30
 32. 10 oктомври 2018

  Balanar

  Баниран/a, Машко, 30
  Мислења:
  1,066
  Допаѓања:
  1,163
  Поени од трофеи:
  305
 33. 10 oктомври 2018

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,823
  Допаѓања:
  9,511
  Поени од трофеи:
  2,317
 34. 10 oктомври 2018

  mackod

  Intern, 30
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  20
 35. 10 oктомври 2018

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,447
  Допаѓања:
  12,611
  Поени од трофеи:
  2,202
 36. 10 oктомври 2018

  M.Pix

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  707
  Допаѓања:
  2,349
  Поени од трофеи:
  1,280
 37. 10 oктомври 2018

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,015
  Допаѓања:
  3,644
  Поени од трофеи:
  1,817
 38. 10 oктомври 2018

  Taurus

  Модератор, Машко, 38
  Мислења:
  2,329
  Допаѓања:
  981
  Поени од трофеи:
  837
 39. 10 oктомври 2018

  bobson

  Gaining Experience, од Orgrimmar
  Мислења:
  791
  Допаѓања:
  428
  Поени од трофеи:
  502
 40. 10 oктомври 2018

  l1d0v1c

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  624
  Допаѓања:
  1,278
  Поени од трофеи:
  265
 41. 10 oктомври 2018

  mrkela2009

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  162
  Допаѓања:
  184
  Поени од трофеи:
  250
 42. 10 oктомври 2018

  null_ptr

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  534
  Допаѓања:
  484
  Поени од трофеи:
  255
 43. 10 oктомври 2018

  GreenRoot

  On your way to fame, од Охрид
  Мислења:
  916
  Допаѓања:
  864
  Поени од трофеи:
  412