1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Продадено Gigabyte GTX 1060 3GB Windforce OC
 1. 14 Септември 2018

  windows8

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  992
  Поени од трофеи:
  265
 2. 14 Септември 2018

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  892
  Допаѓања:
  1,443
  Поени од трофеи:
  280
 3. 14 Септември 2018

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  69
  Допаѓања:
  180
  Поени од трофеи:
  130
 4. 14 Септември 2018

  OldSchoolPvP

  Practice makes perfect, Машко, 24, од Shutter Island
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  1,179
  Поени од трофеи:
  265