1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #18

Тема:
Статичка адреса !освен за оптик пакети!
 1. 13 ноември 2018

  damil

  On your way to fame, Машко, 39
  Мислења:
  630
  Допаѓања:
  540
  Поени од трофеи:
  215
 2. 19 Септември 2018

  Jovicarot

  Intern, Машко, 23
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  20
 3. 12 Септември 2018

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,079
  Допаѓања:
  8,811
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. 12 Септември 2018

  stefan_mkd

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  394
  Допаѓања:
  198
  Поени од трофеи:
  115
 5. 12 Септември 2018

  stefan_v

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,417
  Допаѓања:
  598
  Поени од трофеи:
  502
 6. 12 Септември 2018

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  2,976
  Допаѓања:
  3,317
  Поени од трофеи:
  1,812
 7. 12 Септември 2018

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,153
  Допаѓања:
  8,374
  Поени од трофеи:
  2,207
 8. 12 Септември 2018

  shooter

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  529
  Допаѓања:
  325
  Поени од трофеи:
  402