1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Нови и половни ПЦ делови по екстра цени
 1. 12 oктомври 2018

  GeraltOfRivia106

  Intern
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 2. 12 oктомври 2018

  zak1711

  Intern, Машко, 43, од Скопје
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  70
 3. 6 Септември 2018

  BlackOuttheWoRlD

  Баниран/a, Машко
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  95
 4. 6 Септември 2018

  JensenInterceptor

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  576
  Допаѓања:
  220
  Поени од трофеи:
  205
 5. 6 Септември 2018

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,871
  Допаѓања:
  4,060
  Поени од трофеи:
  1,702
 6. 3 Септември 2018

  ntb91

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  83
  Поени од трофеи:
  40
 7. 2 Септември 2018

  Alex18

  Intern, 21
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  20
 8. 2 Септември 2018

  skullmonkey

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,156
  Допаѓања:
  3,298
  Поени од трофеи:
  1,852