1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #73

Тема:
Најиздржлив бренд на лаптопи
 1. 11 Септември 2018

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  531
  Поени од трофеи:
  205
 2. 29 Август 2018

  Martinovski

  Gaining Experience
  Мислења:
  610
  Допаѓања:
  298
  Поени од трофеи:
  255
 3. 29 Август 2018

  artweb

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,244
  Допаѓања:
  571
  Поени од трофеи:
  365
 4. 29 Август 2018

  mnikolce

  Gaining Experience, 38
  Мислења:
  522
  Допаѓања:
  477
  Поени од трофеи:
  205
 5. 29 Август 2018

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,702
  Допаѓања:
  7,052
  Поени од трофеи:
  1,717
 6. 29 Август 2018

  DrMTR

  Guru, 33
  Мислења:
  6,300
  Допаѓања:
  6,427
  Поени од трофеи:
  2,202