1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #67

Тема:
Најиздржлив бренд на лаптопи
 1. 19 oктомври 2018

  Jovan2389

  On your way to fame, Машко, од Штип
  Мислења:
  692
  Допаѓања:
  674
  Поени од трофеи:
  255
 2. 27 Август 2018

  kolesk

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  118
  Допаѓања:
  96
  Поени од трофеи:
  90
 3. 27 Август 2018

  artweb

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,246
  Допаѓања:
  574
  Поени од трофеи:
  365
 4. 27 Август 2018

  D3N1EL

  Practice makes perfect, Машко, од Нижни Новгород, Русија
  Мислења:
  2,884
  Допаѓања:
  1,456
  Поени од трофеи:
  712