1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #21

Тема:
Најиздржлив бренд на лаптопи
 1. 19 oктомври 2018

  Jovan2389

  On your way to fame, Машко, од Штип
  Мислења:
  692
  Допаѓања:
  682
  Поени од трофеи:
  255
 2. 18 Август 2018

  kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,336
  Допаѓања:
  3,727
  Поени од трофеи:
  2,217
 3. 17 Август 2018

  RoninMK

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  44
  Допаѓања:
  56
  Поени од трофеи:
  50
 4. 17 Август 2018

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Skopje
  Мислења:
  900
  Допаѓања:
  1,518
  Поени од трофеи:
  215
 5. 17 Август 2018

  spiritBreaker

  Unstoppable , Машко, од Писти Охту
  Мислења:
  2,561
  Допаѓања:
  2,892
  Поени од трофеи:
  1,657