1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #20

Тема:
Најиздржлив бренд на лаптопи
 1. 28 Август 2018

  Justice for All

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  211
  Допаѓања:
  125
  Поени од трофеи:
  140
 2. 17 Август 2018

  RoninMK

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  44
  Допаѓања:
  56
  Поени од трофеи:
  50
 3. 17 Август 2018

  artweb

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,099
  Допаѓања:
  475
  Поени од трофеи:
  365
 4. 17 Август 2018

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  2,882
  Допаѓања:
  3,196
  Поени од трофеи:
  1,812