1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #18

Тема:
Најиздржлив бренд на лаптопи
  1. 17 Август 2018

    RoninMK

    Gaining Experience, Машко
    Мислења:
    44
    Допаѓања:
    56
    Поени од трофеи:
    50
  2. 17 Август 2018

    artweb

    Gaining Experience, Машко, од Скопје
    Мислења:
    1,099
    Допаѓања:
    475
    Поени од трофеи:
    365
  3. 17 Август 2018

    Psycore

    Gaining Experience, од Скопје
    Мислења:
    464
    Допаѓања:
    401
    Поени од трофеи:
    195
  4. 17 Август 2018

    gokica

    Модератор
    Мислења:
    8,326
    Допаѓања:
    10,016
    Поени од трофеи:
    2,342