1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #13

Тема:
Најиздржлив бренд на лаптопи
 1. 17 Август 2018

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,139
  Допаѓања:
  2,832
  Поени од трофеи:
  1,692
 2. 17 Август 2018

  mnikolce

  Gaining Experience, 38
  Мислења:
  435
  Допаѓања:
  367
  Поени од трофеи:
  155
 3. 17 Август 2018

  DrMTR

  Guru, 32
  Мислења:
  6,170
  Допаѓања:
  6,271
  Поени од трофеи:
  2,202
 4. 16 Август 2018

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  960
  Допаѓања:
  1,094
  Поени од трофеи:
  255