1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #10

Тема:
Најиздржлив бренд на лаптопи
 1. 1 oктомври 2018

  Comand

  Intern, Машко, 32, од Скопје
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 2. 18 Септември 2018

  Markonovko

  Intern, Машко, 24
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 3. 17 Август 2018

  RoninMK

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  44
  Допаѓања:
  56
  Поени од трофеи:
  50
 4. 17 Август 2018

  dimsa

  Gaining Experience
  Мислења:
  251
  Допаѓања:
  275
  Поени од трофеи:
  155
 5. 16 Август 2018

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  960
  Допаѓања:
  1,094
  Поени од трофеи:
  255