1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5

Тема:
Најиздржлив бренд на лаптопи
 1. 17 Август 2018

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  245
  Поени од трофеи:
  155
 2. 17 Август 2018

  D3N1EL

  Practice makes perfect, Машко, од Нижни Новгород, Русија
  Мислења:
  2,759
  Допаѓања:
  1,283
  Поени од трофеи:
  712
 3. 17 Август 2018

  Lokvan

  Unstoppable , Машко, од SK
  Мислења:
  1,863
  Допаѓања:
  2,634
  Поени од трофеи:
  1,442
 4. 17 Август 2018

  ТАТА_МАТА

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,189
  Допаѓања:
  1,244
  Поени од трофеи:
  355
 5. 17 Август 2018

  SiPy`

  Unstoppable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,326
  Допаѓања:
  3,983
  Поени од трофеи:
  1,677
 6. 16 Август 2018

  artweb

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,037
  Допаѓања:
  436
  Поени од трофеи:
  365
 7. 16 Август 2018

  Maurelie

  Gaining Experience, Машко, 31
  Мислења:
  204
  Допаѓања:
  231
  Поени од трофеи:
  130
 8. 16 Август 2018

  DrMTR

  Guru, 32
  Мислења:
  6,127
  Допаѓања:
  6,205
  Поени од трофеи:
  2,152
 9. 16 Август 2018

  Cika

  V.I.P
  Мислења:
  2,269
  Допаѓања:
  816
  Поени од трофеи:
  727