1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Најиздржлив бренд на лаптопи
 1. 10 Септември 2018

  tomi

  Guru, Машко, од Скопје
  Мислења:
  9,891
  Допаѓања:
  9,053
  Поени од трофеи:
  2,352
 2. 27 Август 2018

  stefan_off

  Gaining Experience, од MKD
  Мислења:
  290
  Допаѓања:
  243
  Поени од трофеи:
  195
 3. 17 Август 2018

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  245
  Поени од трофеи:
  155
 4. 17 Август 2018

  D3N1EL

  Practice makes perfect, Машко, од Нижни Новгород, Русија
  Мислења:
  2,759
  Допаѓања:
  1,283
  Поени од трофеи:
  712
 5. 17 Август 2018

  Shutter

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  346
  Допаѓања:
  120
  Поени од трофеи:
  302
 6. 17 Август 2018

  SaleSk

  Arzt, Машко, 41
  Мислења:
  4,588
  Допаѓања:
  5,099
  Поени од трофеи:
  1,852
 7. 17 Август 2018

  SiPy`

  Unstoppable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,326
  Допаѓања:
  3,983
  Поени од трофеи:
  1,677
 8. 17 Август 2018

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 27
  Мислења:
  146
  Допаѓања:
  253
  Поени од трофеи:
  180
 9. 16 Август 2018

  kolesk

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  103
  Допаѓања:
  88
  Поени од трофеи:
  60
 10. 16 Август 2018

  DennyMK

  On your way to fame, Машко, од тaму
  Мислења:
  656
  Допаѓања:
  980
  Поени од трофеи:
  365
 11. 16 Август 2018

  KarajanN

  Intern
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  70
 12. 16 Август 2018

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Skopje
  Мислења:
  838
  Допаѓања:
  1,375
  Поени од трофеи:
  215
 13. 16 Август 2018

  artweb

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,037
  Допаѓања:
  436
  Поени од трофеи:
  365
 14. 16 Август 2018

  Martinovski

  Gaining Experience
  Мислења:
  631
  Допаѓања:
  320
  Поени од трофеи:
  255
 15. 16 Август 2018

  Sharlovski

  Practice makes perfect, Машко, 34, од Ресен
  Мислења:
  785
  Допаѓања:
  1,753
  Поени од трофеи:
  205
 16. 16 Август 2018

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,106
  Допаѓања:
  9,652
  Поени од трофеи:
  2,232